Dhomat

from 60€

Dhomat tona dyshe kanë 2 krevate, kështu që ju mund të pushoni në shtretër të rehatshëm, me hapsirë komode, të krijuar për një gjumë të gjatë dhe të qetë.

from 51.45€

Vila fle rehat tre persona. Është ideale për familje ose grup miqsh.

from 51.45€

Mirësevini në vilat e hotel Otrant! Vilat 2+2 janë perfekte për pushim dhe relaksim të plotë.

from 51.45€

Le të jetë vila Otrant 4+2 destinacioni i pushimeve tuaja të merituara. Kjo vilë e bukur dhe me hapësirë të madhe, mund të presë deri në 6 persona të rritur.

from 51.45€

Përkëdhel veten me një qëndrim në vilën tepër komode 6+2. Kjo vilë luksoze, përfaqëson një parajsë për të gjithë ata që janë në kërkim të një pushimi dhe rela