Dhomë dyshe

Ambientet e këtyre dhomave kanë gjithçka që ju nevojitet për pushimet që meritoni. Do t`ju pëlqejë menjëherë komoditeti dhe hapësira e kësaj dhome. Pavarësisht nëse jeni me pushime verore apo thjesht në një pushim të shkurtër fundjave, dhomat tona dyshe do t'ju bëjnë të ndiheni rehat dhe bukur, si në shtëpi, por pa detyrime të përditshme.

Amenities

Rezervimi juaj

Të rriturit
Fëmijët 6-12 vjeç
Foshnjet/Bebet 0-6 vjeç
Ju lutemi, zgjidhni opsionin që çdo fëmijë të shohë çmimin dhe të dërgojë një kërkesë.
Taksat €2 / per person

Çmimi juaj

80 / per person
Ju lutemi vini re se çmimet e listuara janë vetëm për qëllime informative.
Thank you for your interest. Please note that the listed prices are for informational purposes only. A detailed offer, which depends on the availability of accommodation and your requirements, will be sent to you on short notice.

Ulcinj Weather

18°C

Humidity: 75%

Wind: 2.76m/s

Mon
24°C
Tue
22°C
Wed
23°C
Thu
23°C