Vila 2+1

Kur rezervoni qëndrimin tuaj në hotelin Otrant, do të mund të shijoni komoditetin dhe komoditetin e një vile 2+1. Kjo banesë me qira për pushime fle për tre, kështu që është ideale për familjet ose grupet e miqve që duan të kalojnë disa ditë së bashku në Ulqinin e bukur. Ka të gjitha lehtësitë që ju nevojiten, duke përfshirë një kuzhinë të plotë.

Amenities

Seasonal Pricing

Get ahead of everyone else and book your room during one of our special promotional periods. Check out the seasonal offers for this room and pick the one that suits you best.

Sat, 01 Apr 2023 Thu, 27 Apr 2023 Low rate price €50
Fri, 28 Apr 2023 Wed, 31 May 2023 High rate price €55
Thu, 01 Jun 2023 Fri, 30 Jun 2023 High rate price €75
Sat, 01 Jul 2023 Fri, 25 Aug 2023 High rate price €95
Sat, 26 Aug 2023 Fri, 15 Sep 2023 High rate price €75
Sat, 16 Sep 2023 Sat, 30 Sep 2023 High rate price €55
Sun, 01 Oct 2023 Sun, 15 Oct 2023 Low rate price €50

Rezervimi juaj

Të rriturit
Fëmijët 6-12 vjeç
Foshnjet/Bebet 0-6 vjeç
Ju lutemi, zgjidhni opsionin që çdo fëmijë të shohë çmimin dhe të dërgojë një kërkesë.
Taksat €2 / per person

Çmimi juaj

51.45 / per person
Ju lutemi vini re se çmimet e listuara janë vetëm për qëllime informative.
Thank you for your interest. Please note that the listed prices are for informational purposes only. A detailed offer, which depends on the availability of accommodation and your requirements, will be sent to you on short notice.

Ulcinj Weather

13°C

Humidity: 69%

Wind: 6.39m/s

Tue
13°C
Wed
14°C
Thu
14°C
Fri
15°C