Vila 2+2

Mirësevini në vilat e hotel Otrant! Vilat 2+2 janë perfekte për pushim dhe relaksim të plotë. Vila është komode, e mobiluar bukur dhe ka 2 dhoma me hapësirë të madhe, një banjo dhe kuzhinën për të gjithë ju që dëshironi të përgatisni specialitete të gatimit. Një ndjenjë kënaqësie gjatë pushimit të rehatshëm në oborrin e hotelit, duke bërë banja dielli ose duke pirë pije freskuese. Me një krevat mbretëror në njërën dhomë dhe 2 krevate teke në tjetrën, kjo vilë mund të pranojë katër përsona të rritur. Ejani dhe dashuroheni me sharmin dhe komoditetin e vilave tona!

Amenities

Rezervimi juaj

Të rriturit
Fëmijët 6-12 vjeç
Foshnjet/Bebet 0-6 vjeç
Ju lutemi, zgjidhni opsionin që çdo fëmijë të shohë çmimin dhe të dërgojë një kërkesë.
Taksat €2 / per person

Çmimi juaj

51.45 / per person
Ju lutemi vini re se çmimet e listuara janë vetëm për qëllime informative.
Thank you for your interest. Please note that the listed prices are for informational purposes only. A detailed offer, which depends on the availability of accommodation and your requirements, will be sent to you on short notice.

Ulcinj Weather

23°C

Humidity: 73%

Wind: 1.81m/s

Wed
20°C
Thu
20°C
Fri
20°C
Sat
22°C