Vila 4+2

Le të jetë vila Otrant 4+2 destinacioni i pushimeve tuaja të merituara. Kjo vilë e bukur dhe me hapësirë të madhe, mund të presë deri në 6 persona të rritur. Vila ka tre dhoma gjumi, gjë që e bën atë të përshtatshme për të gjithë familjen ose edhe për një grup më të madh miqsh. Dhoma e ndenjes është e rehatshme dhe komode, lidhet me kuzhinën, dhomën e ngrënies dhe ballkonin me një pamje tepër të bukur të resortit Otrant. Kuzhina është plotësisht e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për përgaditjen e pjatave tuaja të preferuara që ju të dëshironi. Gjithashtu vila ka edhe një TV me një numër të madh kanalesh dhe WI-FI. Vila i ka facilitetet e nevojshme për një pushim të relaksuar dhe të bukur.

Amenities

Rezervimi juaj

Të rriturit
Fëmijët 6-12 vjeç
Foshnjet/Bebet 0-6 vjeç
Ju lutemi, zgjidhni opsionin që çdo fëmijë të shohë çmimin dhe të dërgojë një kërkesë.
Taksat €2 / per person

Çmimi juaj

80 / per person
Ju lutemi vini re se çmimet e listuara janë vetëm për qëllime informative.
Thank you for your interest. Please note that the listed prices are for informational purposes only. A detailed offer, which depends on the availability of accommodation and your requirements, will be sent to you on short notice.

Ulcinj Weather

19°C

Humidity: 75%

Wind: 2.76m/s

Mon
24°C
Tue
22°C
Wed
23°C
Thu
23°C