Vila 6+2

Përkëdhel veten me një qëndrim në vilën tepër komode 6+2. Kjo vilë luksoze, përfaqëson një parajsë për të gjithë ata që janë në kërkim të një pushimi dhe relaksi të vërtetë. Vila mund të strehojë deri në tetë persona të rritur, të cilët patjetër do të shijojnë të dyja katet e kësaj vile me hapësirë të gjerë me komoditet të rehatshëm. Në katin e parë është dhoma e ndenjes, dhoma e ngrënies dhe kuzhina e pajisur plotësisht me elementet e nevojshme. Ballkoni është ideal për t'u çlodhur pas një dite të kaluar në plazhin e bukur me rërë në resort. Imagjinoni vilën të shndërruar në një hotel luksoz, me të gjitha orenditë dhe komoditetet e kohës moderne. Nëse ju pëlqen ideja, atëherë gjithçka që duhet të bëni është të rezervoni qëndrimin tuaj në këtë vilë të mrekullueshme për 6-8 persona.

Amenities

Rezervimi juaj

Të rriturit
Fëmijët 6-12 vjeç
Foshnjet/Bebet 0-6 vjeç
Ju lutemi, zgjidhni opsionin që çdo fëmijë të shohë çmimin dhe të dërgojë një kërkesë.
Taksat €2 / per person

Çmimi juaj

80 / per person
Ju lutemi vini re se çmimet e listuara janë vetëm për qëllime informative.
Thank you for your interest. Please note that the listed prices are for informational purposes only. A detailed offer, which depends on the availability of accommodation and your requirements, will be sent to you on short notice.

Ulcinj Weather

19°C

Humidity: 74%

Wind: 2.91m/s

Mon
24°C
Tue
22°C
Wed
23°C
Thu
23°C